Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19449
Stary 06.08.2011, 13:19
..."te 2 miesiące z przetargu nie były realne"...pojawia sie pytanie: to co to za przetarg ?
No cóż jestem większym optymista i myślę że jednak pokazanie sie w Europie obiektu R22 ma jakieś znaczenie dla jego Ekscelencji i całej świty rządowej Krakowa, ale może się mylę.
Odpowiedz cytując