|
..."te 2 miesiące z przetargu nie były realne"...pojawia sie pytanie: to co to za przetarg ?
No cóż jestem większym optymista i myślę że jednak pokazanie sie w Europie obiektu R22 ma jakieś znaczenie dla jego Ekscelencji i całej świty rządowej Krakowa, ale może się mylę.
|