Jakie ma znaczenie wielkość kraju z którego jest klub ? W takim razie kluby z Rosji byłby by mocarzami.

Przecież na boisko wychodzi tylko 11 piłkarzy i nie jest to selekcja jak w przypadku reprezentacji.
Dobre transfery, trener i baza treningowa i dobrą drużyne można sklecić nawet na małej wysepce.
Z tym 53 mln to grubo przesadziłeś. Kiedyś było 38mln ale to przez emigracjami. Teraz to nikt sie doliczyć nie może
