|
Dobrze, że trenerem jest holender. Przygotuje mentalnie drużyne do każdego spotkania. Dla niektórych trafienie na APOEL to odrazu LM i cieszenie się. Z czego się cieszyć? Do LM daleka droga, cypryjczycy ogórami nie są. Teraz spotkanie z Polonią, bardzo ważne, które trzeba wygrać z Meliksonem w skladzie. Myśl co niektorych: niech nie gra, trzeba go oszczędząć. Ma nie grać bo co? Kontuzja? LOL. Własnie teraz ma grac, jest w formie, napędza się przed sezonem i będzie coraz lepiej. Pilka nozna to nie sport dla płaczków tylko dla twardzieli. Mam nadzieje, że wyjdzie dzisiaj ful skład i zobaczymy jak Wisła zagra na wyjeździe, co jest bardzo ważne. Jazda!
|