Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15332
Stary 06.08.2011, 12:45
Nie znam sie na tym, ale to chyba ekstraklasa odpowiada za sygnal niezaleznie od stacji na ktorym jest mecz pokazywany.
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
Odpowiedz cytując