Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
15332
06.08.2011, 12:45
Nie znam sie na tym, ale to chyba ekstraklasa odpowiada za sygnal niezaleznie od stacji na ktorym jest mecz pokazywany.
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa