|
wg mnie Małecki już nie wbije się na wyższy poziom, to co osiągnął to już max, nie widzę w nim takiego potencjału, chyba, że zostawałby non stop po treningach i ćwiczył, co nie oznacza, że nie jest dobrym piłkarzem
ale wg mnie nigdy nie osiągnie tego poziomu co Błaszczykowski, a w Borussi też by wąchał ławkę, bo tam jest dwójka świetnych młodych niemców, którymi interesuje się nawet Real
a już pisanie o serbie, że jest klasę lepszy od Błaszcza to ogarnia mnie śmiech ..
Gdyby był klasę lepszy to nie zmieniałby co roku klubu, bo przez całą karierę nie zagrzał nigdzie miejsca.. a Kuba gra w borussi długi czas i grałby jeszcze więcej gdyby nie kontuzje
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 06.08.2011 o godz. 12:47.
|