Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15330
Stary 06.08.2011, 12:40
I oni chcieli swoja TV zrobic <lol> Wczoraj problem z komentatorami dzisiaj z obrazem...
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
Odpowiedz cytując