Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
eMAGieIKa
Member
Od: 05.2006
Offline
#
15330
06.08.2011, 12:40
I oni chcieli swoja TV zrobic <lol> Wczoraj problem z komentatorami dzisiaj z obrazem...
Od kolyski, az po grob. Wisla Krakow !
eMAGieIKa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eMAGieIKa
Znajdź inne posty napisane przez eMAGieIKa