|
kolego radzę, wrócić do polskiej szarej rzeczywistości, bo u nas nie żyje nam się tak dobrze jak wam ..
biorąc nawet przelicznik 4:1 a powinien być większy ( dzieląc ceny )
18 zł za bilet na mecz ligowy ? tutaj musisz dać ok 40 zł
na hitowy mecz 70 funtów City np z Chelsea ?
u nas tyle samo zapłacisz po przeliczeniu cen ale na Legię
co do poziomów meczu nawet nie muszę pisać, bo nie ma nawet co porównywać ..
te Twoje wyliczenia są z du..py wzięte i zero obiektywne
a 8-10 zł na godzinę u mnie to może dostanę ale brutto w porywach
|