delukas96 napisał(a):

Do CMSNero:
Jeśli uważasz te swoje bilety za drogie to weź poprawkę na to, że tam zarobki są inne niż tutaj - tak naprawdę waluty przelicza się w stosunku 1:1.
|
niestety sie nie zgodze - przelicze Ci to inaczej...
puchar ligi , puchar angli i premier nie liczac europy - zakladam 25 meczy na runde ( a jest wiecej) srednia biletow na poziomie 55 funta = 1375funtow co dla calkiem sporej grupy ludzi jest miesieczna pensja a dla wiekszosci ludzi ktorzy nie maja wsasnego biznesu jest to jakies 3 tygodnie pracy ..... bilet na Wisle kosztuje .... 3-4-5h pracy

? karnet za 200zl to ile 2-3 dni

ps) zakladam ze te 8-10zl za godzine idzie zarobic juz w Polsce wszedzie...(