Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5735
Stary 06.08.2011, 12:28
delukas96 napisał(a):Wyświetl post

Do CMSNero:

Jeśli uważasz te swoje bilety za drogie to weź poprawkę na to, że tam zarobki są inne niż tutaj - tak naprawdę waluty przelicza się w stosunku 1:1.
niestety sie nie zgodze - przelicze Ci to inaczej...

puchar ligi , puchar angli i premier nie liczac europy - zakladam 25 meczy na runde ( a jest wiecej) srednia biletow na poziomie 55 funta = 1375funtow co dla calkiem sporej grupy ludzi jest miesieczna pensja a dla wiekszosci ludzi ktorzy nie maja wsasnego biznesu jest to jakies 3 tygodnie pracy ..... bilet na Wisle kosztuje .... 3-4-5h pracy? karnet za 200zl to ile 2-3 dni

ps) zakladam ze te 8-10zl za godzine idzie zarobic juz w Polsce wszedzie...(
Odpowiedz cytując