|
Trzeba też pamiętać o tym, że Wisła ma w tej chwili szesnastu obcokrajowców (Melikson nie funkcjonuje jako Polak, bo dopiero od pół roku gra w Polsce). Na tą chwilę można pozyskać tylko jednego gracza będącego obcokrajowcem, a potem trzeba się pozbywać obecnych piłkarzy z zagranicy (np. Jirsaka), aby sprowadzać następnych.
|