Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50712
Stary 06.08.2011, 12:07
Trzeba też pamiętać o tym, że Wisła ma w tej chwili szesnastu obcokrajowców (Melikson nie funkcjonuje jako Polak, bo dopiero od pół roku gra w Polsce). Na tą chwilę można pozyskać tylko jednego gracza będącego obcokrajowcem, a potem trzeba się pozbywać obecnych piłkarzy z zagranicy (np. Jirsaka), aby sprowadzać następnych.
Odpowiedz cytując