|
Nie przesadzają wszyscy trochę z tą pogodą na Cyprze? Przecież będziemy grać od ok. 21 do 23 wieczorem, nawet w Egipcie o takiej porze nie ma upałów, a robi się właśnie przyjemnie. Polacy, którzy grali w APOELu mówią o ciężkich warunkach klimatycznych, ale oni grali w lidze być może popołudniu lub wczesnym wieczorem?
|