Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4463
Stary 06.08.2011, 11:50
Nie przesadzają wszyscy trochę z tą pogodą na Cyprze? Przecież będziemy grać od ok. 21 do 23 wieczorem, nawet w Egipcie o takiej porze nie ma upałów, a robi się właśnie przyjemnie. Polacy, którzy grali w APOELu mówią o ciężkich warunkach klimatycznych, ale oni grali w lidze być może popołudniu lub wczesnym wieczorem?
Odpowiedz cytując