Kolesi tak ubranych jak Rzeznik widywalem codziennie w ilosci hurtowej w wielu miejscach na swiecie, gejami nie byli

Nie wiem czy on jest "inny" czy nie, jego ubranie zupelnie mi sie nie podoba ale lepsze to niz malowanie paznokci,farbowanie wlosow i buty na koturnach
