Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15326
Stary 06.08.2011, 11:44
Kolesi tak ubranych jak Rzeznik widywalem codziennie w ilosci hurtowej w wielu miejscach na swiecie, gejami nie byli
Nie wiem czy on jest "inny" czy nie, jego ubranie zupelnie mi sie nie podoba ale lepsze to niz malowanie paznokci,farbowanie wlosow i buty na koturnach


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując