sevenheaven napisał(a):

|
z całym szacunkiem, ale wg mnie Błaszczykowski jest lepszy od każdego z nich, w dodatku zostawiałby serducho w każdym meczu, tego możemy być pewni
|
Przy całym szacunku dla Kuby, ale od Małeckiego czy Illieva to lepszy to on
był. Moim zdaniem obecnie Małecki jest co najmniej na takim samym poziomie co Kuba, Illiev natomiast jest o klasę lepszy od "Błaszcza".