Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50709
Stary 06.08.2011, 11:40
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
z całym szacunkiem, ale wg mnie Błaszczykowski jest lepszy od każdego z nich, w dodatku zostawiałby serducho w każdym meczu, tego możemy być pewni
Przy całym szacunku dla Kuby, ale od Małeckiego czy Illieva to lepszy to on był. Moim zdaniem obecnie Małecki jest co najmniej na takim samym poziomie co Kuba, Illiev natomiast jest o klasę lepszy od "Błaszcza".
Odpowiedz cytując