Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50707
Stary 06.08.2011, 11:34
Jeśli chodzi o Błaszczykowskiego to myślę, że byłaby szansa, by go wypożyczyć. Nie ma pewnego miejsca w składzie, jak miał na początku przygody z BVB. Jak dla mnie byłby dużym wzmocnieniem i zawyżyłby ilość polskich piłkarzy
Odpowiedz cytując