Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50706
Stary 06.08.2011, 11:25
Z Mesy to możemy nawet całą drużyne wziąc,bo zawodników którzy nie ukończyli 21 lat nie trzeba zgłaszac do rozgrywek,a grac mogą.Belzebub to nie jest jakaś mega trudna rzecz,bajeczka o wirusie pucharów,wzięła sie stąd,że Leszek grał w pucharach a w lidze dawał dupy,a prawda jest taka,że nie brakowało im sił,tylko połowa miała wyj.bane na lige a druga połowa myślała już o meczu LE.Już raz graliśmy w PUEFA i obroniliśmy spokojnie mistrza,Maaskant na pewno przygotował nas tak,że nie będzie problemów z kondycją,jedynym problemem może byc motywacja zawodników,ale tutaj nie ma co się dziwic.Zadaniem Rm będzie po prostu wytłumaczenie graczom,że piątkowy mecz z Podbeskidziem jest równie ważny jak mecz z Realem na Bernabeu,jak im to wytłumaczy,a oni to zrozumieją będzie dobrze i nie będziemy musieli martwic się o wyniki w lidze.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując