Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4460
Stary 06.08.2011, 11:12
Na urywkach meczów widać że apoel zarówno z albanczykami jak i słowakami miał bardzo dużo przestrzeni do rozegrania piłki więc ją wykorzystywali.Jestem ciekaw jak sobie poradzą z nasza taktyką jaką zasotsowaliśmy w krakowie wtedy już tak fajnie nie będą mieli do każdego zawodnika z piłka za nasza linia połowy będzie do niego doskakiwało 3 zawodników.Wiadomo że nie może pozwolić sobie z nimi zagrać otwartej piłki bo wtedy może wyjsc taka kaszana że szkoda pisac.A jestem pewien że jak wygramy w Krakowie i zasotsujemy taką taktykę jak w meczu u siebie z Litexem na wyjezdzie to będzie dobrze.Widać też na urywkach że strzelają z dystansu co było również widać na meczach z Litexem więc wiem że nasi ich odetną od tego bo wiadomo mamy owiele lepszej klasy zespół niż z tym co mierzeyli się Litex i Apoel.
Odpowiedz cytując