|
Jeszcze 27 meczów, a w sumie z tym co już zagralismy to będzie razem 31 oficjalnych spotkań w jednej rundzie..To tyle co reszta zespołow przez cały sezon..Więc kadra nie może zostać uszczuplona..A przecież kilku zawodników gra jeszcze w kadrach narodowych..
A jeszcze dodatkowo gro z ważnych, wyjazdowych meczów ligowych gramy te 3 dni po meczach w LM/LE..m.in.Polonia,Legia,Cracovia, Śląsk i Polonia u siebie..
Jeśli obronimy w tym sezonie mistrzostwo..to będzie to mistrzostwo swiata!!
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 06.08.2011 o godz. 12:03.
|