juz widze jak wiecznie grzeczni Boguski i Jirsak będą psuć atmosfere. Czekają na nas, tylko w tej rundzie jeszcze 24 spotkania! każdy będzie miał w tej rundzie swoje 5 minut , i nawet Jirsak i Boguski w którymś spotkaniu wyjdą w 1 składzie
do pozbycia z drużyny jak już , jest tylko i wyłącznie M. Kowalski . Jeśli miałby teraz odejść Boguski lub Jirsak , to tylko pod warunkiem przyjścia kogoś na ich miejsce.