Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50702
Stary 06.08.2011, 10:51
szkielko17 napisał(a):Wyświetl post
Pany prawda jest taka że trzeba pozbyć się kilku zarodników mam tu na myśli:
*M.Kowalski - do sprzedania
*T.Jirsak - do sprzedania
*R.Boguski - do wypożyczenia
mamy szeroka kadre ..ale to w pewnym momencie może nas zgubić.. zacznie sie psuć atmosfera w drużynie bo np. Boguski , Jirsak , Bunoza beda notorycznie na trybunach itp wiec jestem za tym zeby ich sprzedac a Rafała wypożyczyć bo bedzie jeszcze z niego pożytek ..a w zamian za to zakontraktowac tego Buzalgo chłop jest świetny. takie moje zdanie
juz widze jak wiecznie grzeczni Boguski i Jirsak będą psuć atmosfere. Czekają na nas, tylko w tej rundzie jeszcze 24 spotkania! każdy będzie miał w tej rundzie swoje 5 minut , i nawet Jirsak i Boguski w którymś spotkaniu wyjdą w 1 składzie

do pozbycia z drużyny jak już , jest tylko i wyłącznie M. Kowalski . Jeśli miałby teraz odejść Boguski lub Jirsak , to tylko pod warunkiem przyjścia kogoś na ich miejsce.
Odpowiedz cytując