Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4456
Stary 06.08.2011, 10:46
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Liga Europy.

Im dłużej myślę o tym spotkaniu, tym bardziej dociera do mnie, że lepiej byłoby grać z BATE. Przeciwko nam będzie pogoda, jak i doświadczony zespół. BATE jest słabsze, od tego co grało w LM, a APOEL prezentuje cały czas podobny poziom.
Co kto woli, ja wole uzywac starej nazwy, Liga Europy jakos dla mnie brzmi smiesznie.
No to zle myslisz, tak samo jak pelno osob myslalo o Litexie a wyszlo bez wiekszego problemu. Wyluzuj.
Odpowiedz cytując