Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2011, 10:46
Cytat:
Mecz już za ponad tydzień, co będzie jak ktoś odpadnie na 2-3 tygodnie
Mecz za 11 dni jest. Co nam z fazy grupowej LM, jak za rok będziemy się bić w LE. Trzeba to tak zrobić, by tu i tu błyszczeć.

Maaskant ma 22 zawodników, więc nie będzie mógł tłumaczyć się, że jest LM. Dać odpocząć Meliksonowi i wpuścić go w 60 min. Dudu za Genkova, bo nie jest w formie.
Odpowiedz cytując