Wyświetl pojedynczy post
mariutto
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19441
Stary 06.08.2011, 10:19
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Tą trybunę da się dokończyć w 2 tygodnie, trzeba tylko chcieć.
Przede wszystkim rozchodzi się o udostępnienie studiów TV, w pełni gotowych stanowisk komentatorskich, zaplecza dla mediów - catering, biurka wewnątrz. Oczywiście też nie może zabraknąć też zaplecza dla ludzi UEFY i przedstawicieli drużyny przeciwnej, ale tutaj loża prezydencka i główny skybox na trybunie wschodniej wystarczą, warunkiem jest wyposażenie kuchni głównej i zapewnienie posiłków.
Sygnał TV będzie produkowała UEFA, więc tutaj nie ma mowy o "prowizorycznym" stanowisku komentatorskim przed platformą dla kamery, studiu TV pod gołym niebem na tarasie okrąglaka, czy braku zaplecza mediów i VIPów.
No i plac przed okrąglakiem, parkingi.
Uspokoiłeś mnie trochę.
Odpowiedz cytując