Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50701
Stary 06.08.2011, 10:06
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy znalazłaby się kasa? Borussia wie ile mogą za niego wziąć i nie oddadzą go za marne grosze.

@EDIT:

Informacje z Transfermarkt:

Kontrakt do 2013, wyceniany na 7mln Ojro. Można o nim pomarzyć i szukać młodych w jego stylu.
Jeżeli awansujemy do LM byłaby pewnie szansa wypożyczenia na pół roku. W interesie BVB jest, aby grał i promował się. Po co ma grać w rezerwach, gdzie jego wartość rynkowa będzie spadać skoro może grać w Champions League
Odpowiedz cytując