Reserve napisał(a):

Tylko czy znalazłaby się kasa? Borussia wie ile mogą za niego wziąć i nie oddadzą go za marne grosze.
@EDIT:
Informacje z Transfermarkt:
Kontrakt do 2013, wyceniany na 7mln Ojro. Można o nim pomarzyć i szukać młodych w jego stylu.
|
Jeżeli awansujemy do LM byłaby pewnie szansa wypożyczenia na pół roku. W interesie BVB jest, aby grał i promował się. Po co ma grać w rezerwach, gdzie jego wartość rynkowa będzie spadać skoro może grać w Champions League