Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50700
Stary 06.08.2011, 09:50
Pany prawda jest taka że trzeba pozbyć się kilku zarodników mam tu na myśli:
*M.Kowalski - do sprzedania
*T.Jirsak - do sprzedania
*R.Boguski - do wypożyczenia
mamy szeroka kadre ..ale to w pewnym momencie może nas zgubić.. zacznie sie psuć atmosfera w drużynie bo np. Boguski , Jirsak , Bunoza beda notorycznie na trybunach itp wiec jestem za tym zeby ich sprzedac a Rafała wypożyczyć bo bedzie jeszcze z niego pożytek ..a w zamian za to zakontraktowac tego Buzalgo chłop jest świetny. takie moje zdanie
Odpowiedz cytując