Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5730
Stary 06.08.2011, 09:05
licoo
pamiętam jak na Barcelonie (bilety były koło stówy ) i na C były ,,lekkie pustki"...oczywiście było dużo osób no ale na młynie zawsze trzeba się spodziwać kompletu
Odpowiedz cytując