Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5730
06.08.2011, 09:05
licoo
pamiętam jak na Barcelonie (bilety były koło stówy ) i na C były ,,lekkie pustki"...oczywiście było dużo osób no ale na młynie zawsze trzeba się spodziwać kompletu
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1