|
Najśmieszniejsze jest to ze RM jest zadowolony z kadry jaką ma i sam mówi że ma na każdą pozycje 2 rownych zawodników a tu na forum znajduje się jeden spec który uważa inaczej, może ty zostań trenerem albo ewentualnie dyrektorem sportowym. Przed Litexem niektórzy płakali, po awansie już a bułgarów sie nasmiewają. Na forum jest wiele osób które mają pojęcie o piłce i o realiach wisły ale są też tacy którzy przy każdej okazji sieją panike i wypisują głupoty. Ogarnijcie się niektórzy... ( naszczęscie zdecydowana większość na form to ludzie na odpowiednim poziomie)
|