WNH1906 napisał(a):

|
Tym tokiem myślenia napewno podąża nasz wspaniałomyślny zarząd, cóż jak się ktoś na C pojawi w koszulce śmiesznej barcelony czy jakiegoś milanu będzie trzeba ładnie poprosić żeby ją ściągnął i ją stargać, to samo powinno obowiązywać na innych sektorach
|
Ostatnio widziałem z daleka kolesia w koszulce Man Utd. Może to i dobrze że są wyższe bilety, Ci co kochają Wisłę zrobią wszystko żeby iść na jej mecz. Lanserzy będą woleć zaoszczędzić. Inna sprawa, być może nie odpowiedni temat, ale średnia wieku na C3 nie przekracza 18 lat. Jak jeszcze trochę zdrożeją bilety to nie wiadomo czy zapełnimy C bo gimnazjalistów nie będzie stać na bilet
