Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4453
Stary 06.08.2011, 07:09
Nie demonizowałbym warunków klimatycznych na Cyprze. Na pewno cięzkie do grania, ale...
Słusznie zauważył Maaskant, ze nasza drużyna posiada sporą grupę zawodników dla których życie i gra w takich warunkach to była codzienność.
Chavez, Diaz, Melikson i Biton - grali w warunkach porównywalnych.
Cała bałkańska kolonia - może nie aż tak ekstremalnie, ale klimat tam również jest delikatnie rzecz biorąc nie jest najzimniejszy.

Temperatura i wilgotność może być naszym przeciwnikiem, gdy trzeba bedzie odrabiać straty. Gdy będzie zaliczka z R22 - to paradoksalne, ale upały mogą być naszym sprzymierzeńcem, bo to Apoel bedzie musiał atakować.
Odpowiedz cytując