_gilardino_ napisał(a):

|
Nie po ile by chciał tylko miały zniżki być a klub po raz kolejny nie dotrzymał słowa. Bilety w rozsądnych cenach ale uważam że dla młodzieży do lat 18 powinny być właśnie w okolicach 20zł i to bez względu na klasę rywala. Jak jednak awansujemy do LM i trafimy np. na Barcelonę a najniższe ceny przywalą w okolicach 80-100zł to większość stadionu zapełnią "fani" Barcelony i kibice polskiej piłki.
|
Tym tokiem myślenia napewno podąża nasz wspaniałomyślny zarząd, cóż jak się ktoś na C pojawi w koszulce śmiesznej barcelony czy jakiegoś milanu będzie trzeba ładnie poprosić żeby ją ściągnął i ją stargać, to samo powinno obowiązywać na innych sektorach