Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4449
Stary 06.08.2011, 01:27
Jak kumplowi (laikowi) powiedziałem ze Wisła trafiła na cypryjski klub, to on walnął: "To na Cyprze grają w piłkę?"
Jeszcze 10 lat temu sam bym sie zastanawiał a teraz prosze. Z urywek ze Slovanem wnioskuje ze wiekszość ich akcji idzie środkiem, koronkowe akcje wiec chyba zagęszczenie tego sektora i strefa powinny byc kluczowe jezeli chodzi o gre obronną. Martwie się ze na wyjezdzie jak Apoel przyciśnie to nie beda schodzic z naszej połowy, Diaz znowu bedzie przypominał dziecko we mgle.
Odpowiedz cytując