Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13323
Stary 05.08.2011, 23:39
Eh, centuś - ostatni raz, bo widzę, że nie załapałeś. Przeczytaj sobie najpierw cytat z muzeum jaki wrzuciłem, potem przeczytaj co napisałem (że spór nie ma sensu) i teraz przyjmij do wiadomości, że OSOBY KTÓRE WTEDY PRZEBYWAŁY W WARSZAWIE W GIGANTYCZNEJ WIĘKSZOŚCI WZIĘŁY BROŃ. Ja Powstania nie przeżyłem oczywiście i nie wczuwam się w rolę. Ot po prostu skoro oni tak zrobili w tak zdecydowanej większości to znaczy, że inaczej się po prostu nie dało.

To właśnie Wy prowadzicie spór z ciepłych fotelików. Oni mieli realną sytuacje, gestapo, brankę do budowania Festung Warschau, postawienie się w sytuacji wyzwolonych przez Stalina, i prawie 5 lat upokorzeń z rąk okupanta, który w ostatnich miesiącach sam był upokarzany i wracał całkowicie zdewastowanych ze wschodu przez Polskę do Niemiec.

Skoro tyle ludzi ruszyło (masa spontanicznych ataków przed godziną W) to znaczy, że inaczej się nie dało.

I ten cytat z Muzeum dokładnie to oznacza.

A teraz wróć na ciepły fotelik i nadal się produkuj, że to się nie opłacało bo a, bo b, bo c, bo d.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011