Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 05.08.2011, 23:34
Gdybym to JA byl trenerem:


Ja wrocil bym do systemu 4-4-2. Gargula jest stworzony do tego systemu i on nigdy nie powroci do swojej dyspozycji w 4-3-3 a zatracamy bardzo dobrego gracza. Prawda ze kontuzja zrobila swoje ale mysle ze w odpowiednim ustawienu wrocil by do dawnej dyspozycji. Meliksona na lewa, z ktorej i tak bedzie schodzil do srodka. Sobol jako defensywny, Gargula jako ofensywny (jak w Belchatowie). Nie mysle ze ten pomysl jest tak oddalony pomyslem ale wiadomo ze RM nigdy na niego nie postawi. Mamy zbyt malo okazji ofensywnych jak na sklad jaki mamy. (P.S. Nazwiska w nawiasach to gdzie widze zmiennikow)
Ostatnio edytowane przez Wi$l@1906 : 06.08.2011 o godz. 00:42.
Odpowiedz cytując