|
Ceny, jak na decydujący mecz - rozsądne. Ulgi dla karnetowców i studentów/kobiet jakieś tam są, więc źle nie jest. Jednak idąc na C/G, jeśli masz karnet oszczędzasz 20%, to nie tak mało.
Mnie natomiast ciekawi coś innego - czy ktoś ma jakiś przeciek, czy sprzedaż karnetów będzie trwać nadal po meczu z Zagłębiem Lubin?
|