Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5726
Stary 05.08.2011, 23:19
Ceny, jak na decydujący mecz - rozsądne. Ulgi dla karnetowców i studentów/kobiet jakieś tam są, więc źle nie jest. Jednak idąc na C/G, jeśli masz karnet oszczędzasz 20%, to nie tak mało.

Mnie natomiast ciekawi coś innego - czy ktoś ma jakiś przeciek, czy sprzedaż karnetów będzie trwać nadal po meczu z Zagłębiem Lubin?
Odpowiedz cytując