|
wściekłe pięści węża- fajna koszulka ale nie o tą mi chodziło. Nie była to koszulka futsalowców bo była to koszulka z logo T-Fki, taka sama jak mają piłkarze pierwszej drużyny.
Widziałem ją przed halą Wisły na tym stoisku w dniu meczu z Litexem. Pani poinformowała mnie że można ją kupic własnie w "Fanatyku" i kosztuje 129 zł.
Powód: poprawa nicku
Ostatnio edytowane przez Auro : 05.08.2011 o godz. 23:51.
|