1q2 napisał(a):

|
Ja przyznam się szczerze że wielkiego ciśnienia na LM nie mam - wiem , kasa, prestiż itp - natomiast nie będę miał nic przeciwko jak zagramy 'tylko' w LE.
|
Tyle, że ta kasa, o której piszesz, może mieć niebagatelny wpływ na dalszy rozwój klubu. I nawet, gdybyśmy mieli nie wyjść z grupy, to ja widzę same plusy awansu...