Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4441
Stary 05.08.2011, 22:51
pikey napisał(a):Wyświetl post
Przykład pierwszy z brzegu - niedawny mecz Legii w Turcji - też miało być ,,piekło", a udało się im wywieźć zwycięstwo.
Tyle że APOEL to drużyna zaprawiona w bojach -24 mecze w pucharach w ostatnich 2 sezonach, robi wrażenie
Dla mnie sprawa jest jasna - faworytem są Cypryjczycy , co nie oznacza że mamy białą flagę wystawić
Kowal trochę zamiszał ale puenta jest idealna. Wisła - ...'Po prostu dostała przeciwnika, którego da się pokonać...'

Ja przyznam się szczerze że wielkiego ciśnienia na LM nie mam - wiem , kasa, prestiż itp - natomiast nie będę miał nic przeciwko jak zagramy 'tylko' w LE.
W sumie to biję się z myślami bo tak czysto kibicowsko to LE jest lepszym wariantem.Na pewno bardziej wyrównane mecze(w LM przy pechu to może być posprzątane bo niestety to nie jest ta LM co wtedy gdy grał tam Widzew czy Legia), no i fanatycy będą mieli łatwiej by oglądnąć mecz na żywo.LM to wysokie ceny biletów(najpewniej) i stado palantów którzy mają kasę i nie odmówią sobie przyjemności a kibice Wisły z nich żadni

Dlatego ja już dziś jestem zadowolony a co przyniesie dwumecz - zobaczymy.

ps oczywiście będę naszym gorąco kibicował w tym dwumeczu bo trza wygrywać a nie przegrywać.Natomiast nie obrażę się jak nie podołają zadaniu - gdzie to ja - oni muszą mieć proste przesłanie -parafrazując niedoszłego premiera z Krakowa - wygrana albo śmierć, z innym podejściem nie wygrają
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.08.2011 o godz. 22:57.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując