|
Mi ten rewanz na Cyprze ,juz przypomina rewanz z PAO,goraco,itd.
Licze ze przedewszytskim u nas nie stracimy gola a cokolwiek strzelimy,i co jest kluczowe zeby Melikoson nie dostal u nas kartki,bo nie zagra na Cyprze,To byla by katastrofa ,bo to on moglby tam nas pociagnac do walki.
|