Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4439
Stary 05.08.2011, 22:36
Mi ten rewanz na Cyprze ,juz przypomina rewanz z PAO,goraco,itd.

Licze ze przedewszytskim u nas nie stracimy gola a cokolwiek strzelimy,i co jest kluczowe zeby Melikoson nie dostal u nas kartki,bo nie zagra na Cyprze,To byla by katastrofa ,bo to on moglby tam nas pociagnac do walki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując