PeterSett napisał(a):

Trzeba też APOELki postraszyć ogłuszającym dopingiem i jakąś oprawą fajną co by wiedzieli, że są w czerwonej twierdzy pzdr
|
Jak już wspominałem - warto by było zrobić im piekło

Żeby doping został im w uszach na najbliższe lata i żeby wyjeżdżali od nas z rysą w psychice
