Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6164
Stary 05.08.2011, 22:28
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Łobo to raz, a Baniak to dwa.

Ciągnie swój do swego, krzyżyk na drogę... .
Co ciekawe sama Miedź też jest nieźle umoczona, tutaj parę ciekawych informacji:

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...z-legnica.html


A co do Węgrzyna to w pełni się zgadzam, facet najwyraźniej ma jakiś uraz do Wisły, wielokrotnie dawał powody takiego do przyjęcia takiego założenia.
Odpowiedz cytując