...:::Tomo:::... napisał(a):

Łobo to raz, a Baniak to dwa.
Ciągnie swój do swego, krzyżyk na drogę... .
|
Co ciekawe sama Miedź też jest nieźle umoczona, tutaj parę ciekawych informacji:
http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...z-legnica.html
A co do Węgrzyna to w pełni się zgadzam, facet najwyraźniej ma jakiś uraz do Wisły, wielokrotnie dawał powody takiego do przyjęcia takiego założenia.