Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline
#
4437
05.08.2011, 22:25
krishek3
napisał(a):
Z komentarza Borka i Iwana dałoby się wyciągnąć wiele ciekawych zwrotów...
coś jak "nawet sędzia nie był w stanie dogonić Meliksona" "ojojojoj... Melikson" (przy kiwce Meliksona), albo "akcja Wilka piłkarza Korony..." - Borek bez komentarza
Ja wyłapałem:
"Piłka wciąż całowała się z linią końcową"
Simao1
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Simao1