Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6162
Stary 05.08.2011, 22:21
licoo napisał(a):Wyświetl post
Ok, ja pisałem głównie o Szymku, podoba mi się to że dalej sympatyzuje z Wisłą (doszukuje się przynajmniej pozytywów, dużo o niej mówi, czasami w komentarzach nawet broni ) , w przeciwieństwie właśnie do Węgrzyna, czy by było dobrze czy źle to nigdy dobrego słowa o Wiśle nie powie.
Najlepszy jest ten nowy Piotr Dziewicki.
"Świetnie na pozycje wychodził Ivica Iliev, dobrze, że Wilk go nie dostrzegł."
Sorry za off topic.
Odpowiedz cytując