Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15317
Stary 05.08.2011, 22:19
igorek napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio ktoś wklejał zdjęcia Rzeżniczaka
to ja mam jeszcze takie
Piłkarz Legii ubrał się jak... kobieta?!





http://sport.gadu-gadu.pl/5637355538...-zobacz-i-ocen
Nie jak kobieta, tylko jak przedstawiciel mniejszości seksualnej. Masakra... Teraz nie dziwię się, czemu nie oddał Staruchowi.
Odpowiedz cytując