Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
15317
05.08.2011, 22:19
igorek
napisał(a):
Ostatnio ktoś wklejał zdjęcia Rzeżniczaka
to ja mam jeszcze takie
Piłkarz Legii ubrał się jak... kobieta?!
http://sport.gadu-gadu.pl/5637355538...-zobacz-i-ocen
Nie jak kobieta, tylko jak przedstawiciel mniejszości seksualnej. Masakra... Teraz nie dziwię się, czemu nie oddał Staruchowi.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK