Nie jestem przekonany czy APOEL był najłatwiejszy.
Na Słowacji mieli dużą przewagę, tyle że od 60 min gospodarze grali w 10-u...
http://www.flashscore.com/detail/IggWAcGB/?tab=1
Statystyki z meczu wskazują, że klepali sobie sporo piłką.
Rywal absolutnie do ogrania, ale zadanie niełatwe. Wreszcie w el. do LM nie gramy z topowymi drużynami tylko z w miarę równorzędnym przeciwnikiem
