Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4436
Stary 05.08.2011, 22:09
Nie jestem przekonany czy APOEL był najłatwiejszy.

Na Słowacji mieli dużą przewagę, tyle że od 60 min gospodarze grali w 10-u...

http://www.flashscore.com/detail/IggWAcGB/?tab=1

Statystyki z meczu wskazują, że klepali sobie sporo piłką.

Rywal absolutnie do ogrania, ale zadanie niełatwe. Wreszcie w el. do LM nie gramy z topowymi drużynami tylko z w miarę równorzędnym przeciwnikiem
Powód: korekta
Ostatnio edytowane przez ziz99 : 05.08.2011 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując