Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.08.2011, 22:08
Jutro gramy z drużyną, która ma teoretycznie bić się o mistrza a na razie jest w tym temacie 30 postów - to pokazuje czym naprawdę teraz żyjemy.

Polonia pewnie będzie chciała wygrać będzie więc atakowała a możemy grać z kontry czyli coś jak pokazały ostatnie mecze lubimy.

Jeśli drużyna będzie żyła tym meczem a nie eliminacjami LM to powinno być nieźle.
Odpowiedz cytując