|
Jutro gramy z drużyną, która ma teoretycznie bić się o mistrza a na razie jest w tym temacie 30 postów - to pokazuje czym naprawdę teraz żyjemy.
Polonia pewnie będzie chciała wygrać będzie więc atakowała a możemy grać z kontry czyli coś jak pokazały ostatnie mecze lubimy.
Jeśli drużyna będzie żyła tym meczem a nie eliminacjami LM to powinno być nieźle.
|