Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.08.2011, 22:03
Po następnym sezonie Polska będzie miała realne szanse na wskoczenie do pierwszej "15" ale w ciągu tych dwóch sezonów musimy odrobić niemal 3 pkt do Szwajcarii

Sam awans Wisły do LM pozwoli mam odrobić 1 pkt do Cypru a co najważniejsze nie oddali nas od Chorwacji ( tylko Dinamo jeszcze gra ) Białorusi (tylko BATE jeszcze gra ) i Izrael nawet jeżeli awansują do LM

Gorzej jest w kwesti Szwajcarii Basel Faza grupowa LM, Zurich co najmniej Faza grupowa LE i 3 drużyny w Play Off LE Jedynie pocieszenie to że pkt Szwajcarii dzielone są na 5 drużyn a nie na 4

Najbardziej powinny nas interesować kraje z miejsc od 15 do 21 w tegorocznych rozgrywkach aby nam nie odskoczyły ponieważ obrobienie ponad 3 pkt w jednym sezonie to praktycznie niemożliwe a systematyczne zdobywanie pkt przez polskie kluby przybliżą nas w awansie w rankingu.


15 miejsce w rankingu

2008 - 25.750 pkt
2009 - 25.250 pkt
2010 - 27.350 pkt
2011 - 25.141 pkt

Żeby spokojnie myśleć o 15 miejscu to trzeba mieć ponad 25.000 pkt w rankingu czyli zdobywać ponad 5.000 pkt na sezon
Odpowiedz cytując