"01.10.2011 meczem z Lotosem Gdynia rozpoczniemy walkę o Mistrzostwo Polski!"
na facebookowych profilach koszykarskiej Wisły:
"Wisla Can-Pack Kraków"
oraz
"WislaKosz.pl"
Do oglądnięcia bardzo ładny filmik promujący pierwszy mecz, polecam.
http://wislakosz.pl/index.php?option...a&catid=57:top
Bezpośrednio na stronie też jest chyba do oglądnięcia.