Wyświetl pojedynczy post
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.08.2011, 21:59
"01.10.2011 meczem z Lotosem Gdynia rozpoczniemy walkę o Mistrzostwo Polski!"


na facebookowych profilach koszykarskiej Wisły:
"Wisla Can-Pack Kraków"
oraz
"WislaKosz.pl"

Do oglądnięcia bardzo ładny filmik promujący pierwszy mecz, polecam.
http://wislakosz.pl/index.php?option...a&catid=57:top
Bezpośrednio na stronie też jest chyba do oglądnięcia.
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując