Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15316
Stary 05.08.2011, 21:43
TS_1906 napisał(a):Wyświetl post
Wypraszam sobie...Nie jestem kibicem sukcesu...Po prostu zawsze jak myślę o Wiśle nasuwa mi się myśl "TS, albo "1906" i tyle.
Dziecko popros mamusie zeby Ci neostrade ktora na komunie dostales odlaczyli bo Ci ewidetnie szkodzi.Ide o zaklad ze nie masz wiecej niz 9 lat bo to jest nie mozliwe zeby taki debil chodzil po tym swiecie.

Spoko spoko Amika ponapina sie jeszcze ze trzy kolejki i wroca na swoje miejsce.Jak ktos myslal ze wynik z LKSu to jest sila Amiki to chyba sie juz dowiedzial ze to LKS taki cienki a nie Amika mega mocarna
,
Odpowiedz cytując