TS_1906 napisał(a):

|
Wypraszam sobie...Nie jestem kibicem sukcesu...Po prostu zawsze jak myślę o Wiśle nasuwa mi się myśl "TS, albo "1906" i tyle.
|
Dziecko popros mamusie zeby Ci neostrade ktora na komunie dostales odlaczyli bo Ci ewidetnie szkodzi.Ide o zaklad ze nie masz wiecej niz 9 lat bo to jest nie mozliwe zeby taki debil chodzil po tym swiecie.
Spoko spoko Amika ponapina sie jeszcze ze trzy kolejki i wroca na swoje miejsce.Jak ktos myslal ze wynik z LKSu to jest sila Amiki to chyba sie juz dowiedzial ze to LKS taki cienki a nie Amika mega mocarna