Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15315
Stary 05.08.2011, 21:42
igorek napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio ktoś wklejał zdjęcia Rzeżniczaka
to ja mam jeszcze takie
Piłkarz Legii ubrał się jak... kobieta?!





http://sport.gadu-gadu.pl/5637355538...-zobacz-i-ocen
moda moda - jest moda i moda - to co widze to typowa moda dla pedalkow - tyle w temacie
Odpowiedz cytując