Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15311
Stary 05.08.2011, 21:22
Nie wiem kto jest przy linii ale komentarz (tego trzeciego komentatora) żenujący. Albo dziwi sie że Bakero przekazuje hiszpańskojezycznemu Henriquezowi uwagi a teraz znów o torsach kibiców Lecha....
Odpowiedz cytując