Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kozi TS
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15303
Stary 05.08.2011, 21:14
Rowniez mi sie wydaje, ze Amica bedzie naszym najgrozniejszym rywalem w wyscigu po mistrzostwo. Graja bardzo rozsadnie, niezle fizycznie wygladaja. Inna sprawa, ze Zaglebie zasluzylo w tym meczu na remis, ich gra sie ma prawo podobac. Jedyny mankament to faktycznie to wykonczenie.

Edit : jest i 1-1 ! Nalezalo sie.
Ostatnio edytowane przez Kozi TS : 05.08.2011 o godz. 21:16.
Odpowiedz cytując