|
Rowniez mi sie wydaje, ze Amica bedzie naszym najgrozniejszym rywalem w wyscigu po mistrzostwo. Graja bardzo rozsadnie, niezle fizycznie wygladaja. Inna sprawa, ze Zaglebie zasluzylo w tym meczu na remis, ich gra sie ma prawo podobac. Jedyny mankament to faktycznie to wykonczenie.
Edit : jest i 1-1 ! Nalezalo sie.
Ostatnio edytowane przez Kozi TS : 05.08.2011 o godz. 21:16.
|