Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15302
Stary 05.08.2011, 21:02
Polonia też rok temu wygrała 3 pierwsze mecze i to był ich szczyt formy, tak ich Bakero przygotował, że potme dołowali, więc spokojnie Lech zacznie przegrywać.
Odpowiedz cytując