Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15301
Stary 05.08.2011, 20:57
Amica bedzie bardzo silna w tym sezonie ,swietnie sie ruszaja ,wychodza na pozycje ,sa silni i pewni siebie , nie spodziewalem sie ze Bakero ich tak przygotuje
Odpowiedz cytując